Kemer Belediyesi’nden Anneler Günü etkinliği

Arslanbucak Mahallesi’ndeki Düğün Salonunda yapılan etkinliğe, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu ve eşi Fikriye Topaloğlu, Kemer Belediye Başkan Yardımcıları Emin Gül ile Mehmet Derya Baytekin, Kemer Belediyesi Meclis Üyeleri Semih Top, Mustafa Çelik, Sema Özdemir ile meclis üyelerinin eşleri, CHP İlçe Başkanı Sedat Karakaya, anneler ve çocukları katıldı.

Başkan Topaloğlu, etkinlikte salonu dolduran annelerle selamlaşarak sohbet etti. Anneleriyle etkinliğe katılan çocuklar ise Başkan Topaloğlu’na sarılarak hatıra fotoğrafı çektirdi.

Etkinlikte gönüllerince eğlenip dans eden annelere Başkan Topaloğlu da eşlik etti. Başkan Topaloğlu’nun daha sonra oynadığı zeybek ise büyük alkış aldı.

Etkinlikte konuşma yapan Başkan Topaloğlu, Anneler Günü dolayısıyla tüm annelerin gününü kutlayarak ellerinden öptüğünü söyledi.

Başkan Topaloğlu, anneler gününün yılda bir kez değil her gün olduğuna dikkat çekerek, “Anneler bizim her şeyimiz. Çocuğunu karnında taşıyor, büyütüyor, okula gönderiyor. Cennet annelerin ayağı altındadır. Kurtuluş Savaşı’nda Kara Fatmalar ve niceleri ata binip çift sürdü ve çocuklarını büyüttü. Onun için annelerin kıymeti çok fazladır. Sizleri seviyoruz. Hepinizin ellerinden öpüyoruz.” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir